Usługi

          Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze prawnej klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z kapitałem polskim i zagranicznym. Nasze usługi kierujemy do firm, spółek, stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 

          Kancelaria Adwokacka adwokat Kornelii Grabowskiej – Biernat posiada specjalną ofertę współpracy skierowaną do osób fizycznych, które za niewielką miesięczną opłatą pragną pozostawać w stałym kontakcie z adwokatem, korzystając z porad prawnych bez konieczności wychodzenia z domu. Kancelaria oferuje pomoc prawną dla mieszkańców Olsztyna oraz okolic.

 

          Beneficjenci usług prawnych są obsługiwani w pierwszej kolejności, a odpowiedź na zadawane przez nich pytania udzielana jest niezwłocznie, telefonicznie lub e-mailowo. W ramach niniejszego pakietu istnieje także możliwość bezpośredniego skorzystania z porady prawnej, w ramach umówionego spotkania w siedzibie kancelarii w Olsztynie.

 

Cena usługi jest ustalana indywidualnie po uprzednim, bezpłatnym spotkaniu w siedzibie kancelarii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kornelia Grabowska 2018
Relizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.